Контакти СТО

Авторозборка Дефі:

Діяльність Дефі почалася з розборки Фіат Добло, ще в 2001 році. Потім в діяльність компанії додалася розборка Хундай, яка представлена ​​у нас найбільшим модельним рядом, а також розборка Кіа . Пізніше почали розбирати поширені на дорогах України Опель Комбо.

Переваги нашої авторозборки:

  • величезний досвід наших фахівців допоможе вам з підбором автозапчастини
  • відмінна репутація протягом більше 20 років
  • надаємо консультації технічного характеру
  • великий асортимент автозапчастин як б/в так і нових
  • працює стіл замовлень
  • працюємо шість днів в тиждень
  • є своя станція технічного обслуговування, здійснюємо широкий спектр авторемонтних робіт

Запчастини від авторозборка «Дефі»

Головним напрямком в робочій діяльності нашої вузькоспеціалізованої компанії є реалізація оригінальних нових і б/в запчастин в Києві. Розширений модельний ряд деталей і комплектуючих від авторитетних виробників, постійна наявність у продажу товару на власному складі, мінімальна вартість виробів, зробили нашу компанію одним з основних постачальників високоякісних запасних деталей на внутрішньому авторинку України.

Професійні гідності нашої розборки

Наша професійна діяльність дозволяє автовласникам в оперативному режимі вирішити труднощі з пошуком потрібних запчастин до їх транспортних засобів. Реалізовані нами запасні частини, виготовлені провідними автоконцернами і надійними виробниками аналогів, які коштують дешевше. У нашому асортименті представлені всі категорії автодеталей на кожну модель автомобіля, що говорить про компетенцію компанії в цьому питанні і професіоналізмі.

При цьому велика частина реалізованих нами автозапчастин знята з автомобілів, які були пригнані своїм ходом з Європи. Асортимент наших товарів дуже широкий, це і великі вузли транспортних засобів (силові агрегати, мости, електровузли і блоки, трансмісія, підвіска) і кузовні деталі (скло, крила, боковини, бампера).

розборка Дефі

Асортимент реалізованих компанією запчастин

Надаючи на ринку автозапчастин Києва свої послуги понад 20 років, наша компанія Дефі знайшла не тільки серйозний практичний досвід, а й велика кількість задоволених клієнтів. У нас можна придбати ефективне газобалонне обладнання, комплекти нових електродзеркал, сидіння, фаркопи, диски, амортизатори, кермові і гальмові системи, сучасне електрообладнання, деталі двигуна та інших робочих агрегатів автомобіля. Крім високої якості та експлуатаційної надійності, головною перевагою запчастин, які реалізує наша авторозборка в Києві, є їх невисока вартість.

Додаткові послуги авторозборка в Києві

Крім своєї основної діяльності, продажу високоякісних нових і б/в запчастин Хундай , Кіа та інших марок, ми пропонуємо автовласникам ряд додаткових послуг, що дозволяють зробити співпрацю з нами оптимально комфортабельною і зручною. Звернувшись до нас, автолюбитель може не тільки купити оригінальні, б/в запчастини та якісні аналоги, але і відразу встановити їх на свій автомобіль на нашій Станції Технічного Обслуговування (СТО), що дозволить заощадити ваш час.

Крім того, наша розборка Дефі готова надати послуги з технічного супроводу автомобілів на вигідних для власників умовах. Робочою особливістю партнерства з нами є той факт, що ви можете отримати професійні консультації менеджерів нашого магазину, при виборі потрібного товару. 

Компетентний персонал компанії швидко знайде необхідні автозапчастини Кіа , Хундай і Фіат оскільки в наявності на нашому складі є велика кількість різних позицій. Ви більше не зіткнетеся з такою проблемою, як нескінченний пошук конкретної модифікації деталі - адже асортимент нашої продукції поповнюється регулярно. А це свідчить про істотну економію вашого часу і результативному пошуку.

Якщо раптом вам не вдалося знайти потрібні позиції в нашому каталозі, ви можете зателефонувати нашим менеджерам і безпосередньо уточнити наявність, ціну і стан.

Авторозборка Дефі: Нові та б/в Запчастини + СТО

Вкажіть ваш автомобіль:


20 років на ринку автозапчастин

Свій склад: велика кількість запчастин у наявності

СТО поряд з магазином